World-class tattoo

o tetování

Tetování spojuje krásu, individualitu a je uměleckou ozdobou těla. Už odpradávna se nechávají muži i ženy, slavní či prostí tetovat.

To co Ti bylo jednou vytetováno do kůže, nemůžeš ztratit, půjčit ani Ti to nemůže nikdo ukrást. Je to memento, které Tě provází celým životem a setrvává s Tebou i po smrti.

Rád Vám pomůžu s výběrem motivu, případně Vám po osobní konzultaci navrhnu motiv originální. Volba konkrétního motivu a jeho barevnosti tedy záleží na Vašem individuálním výběru, je však vhodné brát v úvahu moje doporučení.

Na tetování je třeba se objednat. Objednací doba se v průběhu roku mění. Objednávejte se telefonicky kdykoliv a kteroukoliv hodinu nebo po telefonické domluvě osobní návštěvou. Objednávky přes e-mail nejsou možné! E-mail slouží pouze k informativním účelům a pro nezávaznou komunikaci!

Tetuji klienty starší osmnáct let, v případě nižšího věku je nutný doprovod zákonného zástupce.

Cena tetování se odvíjí podle velikosti, složitosti nebo náročnosti motivů.

Nejmenší motivy tetuji od 500 Kč.

POZOR

Tetování je vyloučeno u osob trpících silným diabetem (cukrovka), lupenkou, hemofilií, epilepsií, dále u osob dlouhodobě užívajících léky na ředění krve a také v případě těhotenství.

Varování

Tetování je vysoce návykové!

Ošetření tetování

Přelep odstraňte 30 minut až 2 hodiny po ukončení tetování. Tetované místo je třeba vyčistit (tzn. odstranit vazelínu, zbytky barvy, případně krev) a to následujícím způsobem: tetování neomývejte, ale pouze několikrát důkladně otřete čistým a navlhčeným papírovým ubrouskem. Při otírání na tetování netlačte, ale snažte se odstranit veškeré zbytky vazelíny. Tetované místo již dále nepřelepujte, lehce mažte hojivou mastí několikrát denně po dobu 2-3 týdnů až do úplného vyhojení. Mast nanášejte vždy čistýma rukama. Tetování nesmí během hojení vyschnout.

Můžete použít následující masti:

Bepanthen krém nebo Bepanthen mast – zakoupíte v lékárně

Lěkařská vazelína – jedno balení dávám bezprostředně po aplikaci tetování zdarma. Jinak lze koupit v lékarně.

Během několika prvních dní se vyhýbejte prašnému prostředí a mechanickému poškození tetovaného místa (např. při sportu). Tetované místo začne po několika dnech svědit a bude se odloupávat poškozená vrstva kůže. Tetování si neškrábejte a odlupující se kůži, případně strupy, neodlupujte. Počkejte, až se tetování oloupe samo. Do chvíle, kdy se neodloupne poslední místo, nesmí přijít tetování do delšího kontaktu s vodou (např. při koupání). Proto se do této doby v žádném případě nekoupejte a při sprchování si tetované místo omývejte šetrně. Po zhojení se můžete bez omezení koupat a sprchovat.

Po zahojení doporučuji tetování mazat asi dvakrát denně jakýmkoli krémem, nejlépe s obsahem vitamínu E. Vitamin E udržuje barvy syté a podporuje obnovu pokožky. Nové tetování po dobu 4 týdnů chraňte před působením UV záření. Škodlivé je tedy nejen slunce, ale i solárium. I po uplynutí této doby je vhodné chránit tetování před účinky UV záření krémem s vyšším ochranným faktorem.

Přibližně po měsíci přijďte na kontrolu. Po domluvě Vám, bude-li to nutné, provedu korekci (zdarma), případně provedu jiné drobné úpravy.

Děkuji za důvěru a prosím o dodržení výše uvedených rad.

Upozornění:

  1. Pro sjednání tetování je po telefonické domluvě nutný osobní kontakt.
  2. Každý autorský návrh tetování je zpoplatněn. Zpracované návrhy neposílám elektronickou poštou. Budou konzultovány pouze osobně.
  3. Po sjednání termínu zákazník zaplatí zálohu ve výši 1000 Kč!!!

Důvodem k uvedeným opatřením je fakt, že někteří zákazníci si sjednají termín tetování a bez jakékoliv omluvy se nedostaví. Navíc si dají požadavek na autorský návrh, který jsem jim po zpracování zaslal k nahlédnutí a poté tito zákazníci přeruší, potažmo ukončí jakoukoliv komunikaci. Důvodně se domnívám, že návrh ( a jedná se o návrhy technicky i umělecky značně náročné) si ponechají bez zaplacení a je možné, že si tetování dle mého návrhu nechají udělat u někoho jiného.

Tímto se omlouvám všem solidním a slušným lidem za nepříjemnosti spojené s uvedenými opatřeními.

Děkuji za pochopení !

provozní doba studia

Pondělí – Pátek ……………………………. 10:00 – 18:00

Sobota – Neděle …………………………… dle předchozí domluvy 

kontakt

Adresa ………… Husova 139, Kutná Hora

Telefon ……….. +420 728 876 084, +420 724 875 555

E-mail …………. naiveart@therapist.net, pikasomeister@gmail.com

zůstaňme v kontaktu