World-class tattoo

Vaše rozhodnutí

Tetovat se, je rozhodnutí, které se nedělá zrovna lehce a poznamená Tvoje tělo na celý život. Mnoho lidí přichází do tetovacího studia bez jakéhokoliv nápadu, co by vlastně chtěli. Jejich jedinou touhou je hlavně mít něco na sobě. Tento článek by měl pomáhat Tobě, našemu zákazníkovi, naučit se vyhledat studio a tatéra, který nejlépe uspokojí Tvoje potřeby.

První věc, kterou musíš rozhodnout je, co vlastně chceš na umístit na svoje tělo. To je úplně nejdůležitější rozhodnutí. Pamatuj, že tě to bude doprovázet celý život. Kvalitní studia mají k dispozici katalogy, fotoalba a časopisy, které Ti pomohou s vytvářením Tvé vlastní myšlenky pro konečnou podobu budoucího tetování. Není nic špatného na tom, když si vybereš jednoduchý motiv, protože i jednoduchý motiv může být dopracován ke úplně originální podobě. Účelem rozhodnutí nechat se tetovat má být vyjádření své individuality. Kopírovat proto již jiné práce by mělo být důkladně zvažováno.

Tatér by měl pomoci vybrat a dopracovat Tvou tak, aby nejlépe vyhovovala Tvým představám o budoucím tetování. Stejně tak by Ti tatér měl poradit o vhodnosti umístění, velikosti a barevnosti motivu. Je vhodné pečlivě zvážit doporučení tatéra, protože on už za léta praxe ví, co bude kde a jak vypadat dobře a co špatně.

Dalším krokem po konečném rozhodnutí co vlastně tedy bude na Tvém těle je, kdo ti to bude dělat. Ne každý tatér plně uspokojí Tvé představy a požadavky. V mnoha studiích pracuje více než jeden tatér a každý má svůj vlastní styl práce měl by mít své vlastní fotoalbum. Prohlédni si je. Dobře se podívej, jaký styl práce který tatér preferuje. Je to styl, který se Ti líbí? Je mnoho rozdílných stylů a každý tatér má nějaký styl nebo techniku, která ho liší od ostatních.

Poslouchej, co Ti tatér říká. Zdá se Ti dobře informovaný a zkušený? Snaží se, abys se cítil spokojeně a pohodlně? Udělá si čas, sednout si s Tebou a probrat všechny náležitosti kolem Tvého tetování? A nebo prostě jen vezme motiv a udělá ti ho kam chceš a jak chceš stejně, jako stovkám lidí před Tebou?

Každý tatér musí mít dobré znalosti ohledně desinfekčních a sterilizačních technik a procedur. Vedle důležitosti plně uspokojit Tvoje požadavky ohledně motivu, musí být u něj také na první místě i Tvoje zdraví a bezpečí.

Pamatuj, že je rozdíl mezi jehlami které jsou jednou použité a jehlami které jsou použity víckrát. Kvalitní studia používají na každého zákazníka nové jehly a to nejen z důvodu hygieny, ale i z důvodu jejich opotřebení. Rozdíl pravděpodobně bude v ceně tetování. Kvalitní profesionální vybavení je ale velmi drahé a cena může odpovídat kvalitě tetování a zkušenostem tatéra. Nešetři ale penězi na něčem, co Tě bude doprovázet celý život.

Pro lidi s tmavším odstínem pleti (vyšší obsah pigmentu): poslouchej tatéra. On ví, které barvy a motivy budou vhodné pro Tvůj typ pleti. Není na to nic zavádějícího, jde jen o to tě informovat, že něco bude na Tobě vypadat lépe a něco hůře. A také jde o to, aby jsi neodcházel nespokojený.

Profesionalita není arogance! Tetování je tatéry považováno za tajný druh umění. Jsou zde morální a etické kodexy v kterých se nedají dělat ústupky. Jestliže jsi nerozhodný v tom, co vlastně chceš, můžeš být požádán, abys více přemýšlel o svém budoucím tetování a návštěvu studia opakoval později. Jestliže se rozhoduješ jen na základě ceny, může ti být doporučeno zvážit své rozhodnutí tetovat se.

Profesionální tatér vkládá do vytváření tetování srdce a duši bez ohledu na to, jak velké tetování je. Ty, jako zákazník se musíš cítit se svým tatérem a jeho prostředím spokojeně. Navštiv co nejvíc tattoo studií. Rozhlédni se a zvaž, co vše Ti může každé studio nabídnout a potom si teprve vybírej.

Tvoje konečné rozhodnutí má být učiněno na základě Tvých vlastních poznatků a dojmů a zkušeností a ne na základě něčeho, co je dobré pro někoho jiného! Tato cesta Ti zajistí nejen kvalitní uměleckou práci, estetické a čisté podmínky, ale i pozitivní zkušenosti, které si sebou poneseš navždy!

provozní doba studia

Pondělí – Pátek ……………………………. 10:00 – 18:00

Sobota – Neděle …………………………… dle předchozí domluvy 

kontakt

Adresa ………… Husova 139, Kutná Hora

Telefon ……….. +420 728 876 084, +420 724 875 555

E-mail …………. naiveart@therapist.net, pikasomeister@gmail.com

zůstaňme v kontaktu