World-class tattoo

blog

24. 03. 2020

TATOO DYZMA
Zobrazit na Facebooku

23. 03. 2020

TATOO DYZMA

Vážení zákazníci stávající i budoucí,
prosím o přečtení celého textu a pokud možno i sdílení.

V současné složité době, kdy na každého z nás dopadají různá omezení v souvislosti s ohrožením nového koronaviru, stále více padá na drobné podnikatele stín nejisté budoucnosti. Pomalu, ale jistě si mnozí uvědomují, že nucené zavření malých provozoven spojených s nulovými příjmy bude mít neblahé a velmi nepříjemné důsledky. Je ale jisté, že v krátké době opadne ohrožení a nakonec bude šíření viru dokonale zastaveno. Poté nastane období probuzení ve všech ohledech, tedy i v oblasti drobného podnikání.
Jsem provozovatelem tetovacího studia LAUKO TATTOO STUDIO a v současné době je studio vlivem uvedených skutečností zavřeno a tudíž jsem bez příjmu. Abych však zajistil provoz studia i v době nucené pauzy, můžu udělat a rád i udělám následovné: Nabízím POUKAZY NA TETOVÁNÍ v různých hodnotách a s časově neomezenou platností, které si můžete zakoupit již nyní a využít později, až bude vše v normálním stavu. Studiu to zajistí provozní náklady, mne tím pomůžete přežít a vy si zajistíte přednostní termín na tetování. Připomínám, že poukazy můžou posloužit i jako originální dárek příbuzným a známým. Věřím, že mnohé nabídka osloví a po zhlédnutí mých prací na webu www.laukotattoo.cz/ mnozí nabídku také využijí. Moc mi to pomůže.
Jan Skorka Lauko
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebooku

19. 02. 2020

TATOO DYZMA

Check out this great piece of #artwork by Lauko tattoo studio, trueartists.com/artists/lauko-tattoo-studio

#trueartists #tattoo
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebooku

19. 02. 2020

TATOO DYZMA

Prima kompliment od "amíků". Díky!!!Check out this great piece of #artwork by Lauko tattoo studio, trueartists.com/artists/lauko-tattoo-studio

#trueartists #tattoo
... Zobrazit víceZobrazit méně

Zobrazit na Facebooku

provozní doba studia

Pondělí – Pátek ……………………………. 10:00 – 18:00

Sobota – Neděle …………………………… dle předchozí domluvy 

kontakt

Adresa ………… Husova 139, Kutná Hora

Telefon ……….. +420 728 876 084, +420 724 875 555

E-mail …………. naiveart@therapist.net, pikasomeister@gmail.com

zůstaňme v kontaktu