World-class tattoo

o mě

Tetování přiřazuji ke svým dalším uměleckým aktivitám, jimž se věnuji takřka od dětství. Fakt, že jsem začal tetovat je pouze logickým a přirozeným krokem v mé umělecké – čistě osobní kariéře. Beru to prostě tak, že každé moje životní období si vyžaduje určitou směs výrazových prostředků, z nich jeden nebo dva vždy dominují a to aniž bych zanedbával ostatní neméně důležité. V průběhu mé umělecké kariéry jsem si prošel mnoha styly a výrazovými prostředky – kresba, malba, plastika, grafika apod., než jsem si před léty vytvořil svůj osobitý styl, který mi nejvíc vyhovoval a jímž jsem se byl schopen nejlépe vyjádřit. Ve finále to byla a je (a bude) olejomalba a kresba, jenž mi zajišťuje slušné a nadstandardní příjmy, potažmo živobytí. Pro orientaci doporučuji osobní stránky www.skorka.estranky.cz.

Pro tetování jsem se rozhodl z čistě vnitřní potřeby a touhy zkusit něco, co mne od dětství fascinovalo a později i lákalo. Vzhledem k mému životnímu stylu a zaměření, tato potřeba postupně dozrála v samotnou realizaci. Všemu pochopitelně předcházela zralá úvaha a sebezpytování. Výsledkem je absolvování rekvalifikace a intenzivní praxe. V současné době pracuji ve vlastním studiu a nabízím 15 let zkušeností nasbíraných mimo jiné na různých soutěžích a hostování ve studiích u nás i v zahraničí. Znamená to, že se naprosto přizpůsobuji požadavkům klienta a je pouze na jeho rozhodnutí…

Samozřejmostí je poradenství při výběru motivu, vypracování návrhu a předlohy. Vzhledem k mému výrazně uměleckému zaměření pracuji jak s tradičním pojetím (tzv. old school), tak i s alternativním pojetím tetování. Pro lepší orientaci navštivte galerii, kde moje práce budou postupně doplňovány.. Pro dotazy a podrobnosti mi pište nebo volejte..

provozní doba studia

Pondělí – Pátek ……………………………. 10:00 – 18:00

Sobota – Neděle …………………………… dle předchozí domluvy 

kontakt

Adresa ………… Husova 139, Kutná Hora

Telefon ……….. +420 728 876 084, +420 724 875 555

E-mail …………. naiveart@therapist.net, pikasomeister@gmail.com

zůstaňme v kontaktu